background

Poznaj nas!

Firma Auto-Serwis Bieniasz jest obecna na rynku usług motoryzacyjnych od marca 2007 r. Jesteśmy firmą kompetentną i bardzo dobrze przygotowaną, aby realizować wszystkie oferowane usługi samodzielnie. Efektem tego jest indywidualne i bezpośrednie podejście do każdego klienta i jego samochodu. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów od 2019 roku należymy do sieci Q Service Castrol.

Jesteśmy godnym zaufania partnerem dla klientów indywidualnych i firm. Ciągłe inwestycje w sprzęt diagnostyczny, wyposażenie warsztatu oraz kompetencje mechaników pozwalają nam poznać najnowsze technologie, dzięki czemu nasze usługi są zawsze na wysokim poziomie.


Staramy się nie stać w miejscu, przez co forma i sposób działania naszej firmy nieustannie podlega rozwojowi. Poszukujemy wiedzy i środków, dzięki którym sprawniej będziemy spełniać oczekiwania naszych klientów. W trosce o zaufanie naszych klientów firma posiada stosowne ubezpieczenia w szerokim zakresie. Zajmiemy się kompleksowo Państwa samochodem.

about

Co mówią nasi Klienci!

Bartosz
Marta
Damian

Mega serwis! Przejazdem w JG strzelila mi hydraulika sprzęgła. Do domu 80km, dziecko w aucie i chory małżonek. Panowie przyjechali bardzo szybko, zabrali auto na warsztat i 1,5 godziny pozniej oddali naprawione i sprawdzone. I co wazne - nie policzyli mnie jak za zloto. Polecam z czystym sumieniem.

Bez zastrzeżeń. Czysty warsztat, rzetelna informacja na temat napraw, opcji, wszystko udokentowane na papierze. Daj panie , by tak było w każdym warsztacie.

Najlepszy warsztat w Jeleniej i okolicach, z usług korzystałem już wielokrotnie kilkoma różnymi samochodami i w najróżniejszym zakresie napraw i obsługi. Polecam