background
background

Firmowa flota!

W ofercie naszego serwisu znajduje się autolaweta oraz auto zastępcze. Oferujemy usługi Door-to-Door z możliwością odbioru aut, które nie są w stanie dojechać do serwisu. Każdy Klient ma również możliwość wynajmu auta zastępczego na czas naprawy w Auto Serwis Bieniasz. Szczegóły przedstawią nasi doradcy.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

about

Oferta naszego serwisu

DIAGNOSTYKA

Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami diagnostycznymi i oprogramowaniem serwisowym. Usuniemy błędy i wszelkie awarie. Dzięki naszemu doświadczeniu stawiamy trafne diagnozy, co pozwala na szybkie usunięcie usterki.

background

SKRZYNIE BIEGÓW

Zajmujemy się kompleksową obsługą skrzyni biegów. Automatyczne skrzynie należy regularnie serwisować, dlatego w naszym serwisie jest możliwa dynamniczna wymiana oleju w skrzyniach automatycznych.

background

KLIMATYZACJA

Dzięki specjalnym urządzeniom zajmujemy się uzupełnianiem czynnika chłodzącego w klimatyzacji. Wykonujemy również przegląd stanu Państwa klimatyzacji oraz dokładne odkażanie wnętrza pojazdu.

background

MECHANIKA

Nasz warsztat oferuje szereg napraw dotyczących bieżących usterek. Weryfikujemy usterki wskazywane przez kontrolki na desce rozdzielczej. Zajmiemy się kompleksową weryfikacją i naprawą układów zawieszenia, kierowniczego, hamulcowego i wydechowego. Wymieniamy rozrządy oraz inne podzespoły silnika.

background

OBSŁUGA OKRESOWA

Okresowy przegląd pojazdu jest zalecaną wizytą w serwisie samochodowym w czasie której wymieniane są części eksploatacyjne pojazdu. Sprawdzany jest też jego stan techniczny. Na podstawie przebiegu auta oraz zauważonych usterek wymieniane są m.in. filtry, olej, świece oraz płyny.

background

SERWIS OGUMIENIA

Prowadzimy całoroczny, kompleksowy serwis ogumienia w pojazdach osobowych i dostawczych. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwoli nam profesjonalnie zająć się Twoim samochodem. Dysponujemy powierzchnią magazynową do sezonowego przechowywania kół samochodowych oraz opon.

background

Nasza siedziba

  • Auto Serwis Bieniasz
  • ul. Wolności 150
  • 58-500 Jelenia Góra

Szybki kontakt

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, doradzą oraz pomogą.

Wyślij wiadomość

Uzupełnij poniższy formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.